Praga Duo Koneser Apartments By Vaya Stays

Praga Duo Koneser Apartments By Vaya Stays Warschau bieden uitzicht op de tuin en bevinden zich op 17 minuten wandelafstand van het Skaryszewski Park in Warschau. Het appartement is gelegen binnen 500 meter van Warszawa Wschodnia Osobowa treinstation en vrij dicht bij Dworzec Wschodni 03 busstation.

De accommodatie biedt gasten een wasmachine en beschikt over een kitchenette. Praga Duo Koneser Apartments By Vaya Stays zijn uitgerust met een badkamer met een haardroger en badlakens. Er is ook een apart toilet, een douche en een wasmachine.

Dit appartement beschikt over een kitchenette met faciliteiten.

Dit appartement heeft een eersteklas locatie in de Praga Pólnoc wijk, binnen 5 minuten loopafstand van Koneser. Praga Duo Koneser Apartments By Vaya Stays zijn binnen 2 km van de Kathedraal van St. John. Deze accommodatie is binnen 25 minuten wandelen van het Presidentieel paleis genesteld. Het appartement is vlakbij Stadion Narodowy metrostation - het is op 800 meter ervandaan.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Praga Duo Koneser Apartments By Vaya Stays Warschau
Urban Chic - Cozy Studio - Praga - Zabkowska B
Mobiele prijsaanbieding

Urban Chic - Cozy Studio - Praga - Zabkowska B

7.3
Goed 7 beoordelingen
448 m van de accommodatie
USD 129 USD 116
per nacht
Targowa 21 By Homeprime
Mobiele prijsaanbieding

Targowa 21 By Homeprime

8.9
Fantastisch 6 beoordelingen
622 m van de accommodatie
USD 139 USD 125
per nacht
Close
Mobiele prijsaanbieding

Close

729 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Warschau Frédéric Chopin
    15 km

    Treinstations

    Warsaw East Train Station
    500 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Praga Duo Koneser Apartments By Vaya Stays te vinden?
      Praga Duo Koneser Apartments By Vaya Stays is in de Praga Pólnoc wijk van Warschau gesitueerd, op 17 minuten lopen van het Skaryszewski Park.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Praga Duo Koneser Apartments By Vaya Stays?
      Populaire plekken in de buurt van Praga Duo Koneser Apartments By Vaya Stays zijn onder andere het Presidentieel paleis, het Skaryszewski Park, de Kathedraal van St. John.
    • Hoeveel kost het om bij Praga Duo Koneser Apartments By Vaya Stays te verblijven?
      De huurprijs van Praga Duo Koneser Apartments By Vaya Stays is €100.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van het appartement?
      Het appartement biedt een privéparkeerplaats voor de gasten.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Praga Duo Koneser Apartments By Vaya Stays?
      Restaurants in de buurt van Praga Duo Koneser Apartments By Vaya Stays zijn onder andere Mucha Nie Siada en Skamiejka restaurants, gelegen op ongeveer 12 minuten lopen.
    • Biedt Praga Duo Koneser Apartments By Vaya Stays internetverbinding?
      Ja, Praga Duo Koneser Apartments By Vaya Stays biedt Wi-Fi.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Praga Duo Koneser Apartments By Vaya Stays?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Praga Duo Koneser Apartments By Vaya Stays.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een kitchenette met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Warschau Frédéric Chopin
    15 km

    Treinstations

    Warsaw East Train Station
    500 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Praga Duo Koneser Apartments By Vaya Stays Warschau

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten